Stronghold Pire Damlası

basakbilgin

Merhaba herkese. Stronghold pire damlasını nerden bulabilirim? Alan bilen var mı? Ya da eş değeri olabilecek bir damla biliyor musunuz? Teşekkürler şimdiden. ^^

6 CEVAP

Ben geçtiğimiz günlerde bayer advantage multi aldım. Henüz kullanmadım ancak iyidir diye düşünüyorum. Tercih edebilirsiniz bence

lwb

Stronghold çok güçlüdür
Veterinerden alınabilir ve veterinerin uygulaması daha doğru

Faytekin

Benim sürekli kullandığım en etkili damla bana göre, eş değer olarak Broadline önerebilirim,bunlardan sonra Bayer olabilir..

basakbilgin

çok teşekkürler herkese. yurt dışından mı getirtiyorsunuz alırken? Nereden satın alıyorsunuz?

Ben veteriner dışında görmedim satan yer

HepsiPati

Veterinerden.