Yeni Gelen Köpekte Mantar

Cyborg

Merhabalar. Bizim aileye yeni bir üye katıldı. Bu arkadaşın derisi biraz sorunlu, veteriner mantar dedi. İlaç falan verdi. Bir de kedime geçebilirmiş eşyasını ayrı tutun dedi. Bağışıklık sistemi de zayıfmış, biraz da zayıf kalmış. Bana biraz bilgi verebilir misiniz mantar için ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için?

5 CEVAP

lwb

Phytomins
Açıklamasını okursanız görürsünüz zaten, ben de kullanıyorum

lwb

Hem bağışıklığını yükseltiyor hem de mantar tedavisine destek oluyor. Biliyosunuzdur ki mantar hastalığı bağışıklıkla çok bağlantılı. Benim kedim kulak mantarı geçiriyor.
İlk olduğunda 2 buçuk oridermyl tüp ve bi solüsyonla anca geçti zannettik 2 ayda ki tekrar bir ay sonra başladı. Şimdi hem bu takviyeyi kullanıyorum hem de zor geçen bu hastalık bir tüp oridermyl ile bitmek üzere sadece bir iki hafta içinde ve şiddetli başlamıştı.
Ayrıca bağışıklık sistemi düşüklüğünden kaynaklanan kedi akneleri de tamamen yok oldu.
Ben herhangibir dezenfekte yapmıyorum ama benimki kulak içinde sizinki direkt deride olduğu için temas farklı

Cyborg

Çok teşekkür ederim

Cyborg

Teşekkür ederim. Mantar için mi kullanıyorsunuz siz de? Eğer öyleyse eşyalarını nasıl dezenfekte ediyorsunuz?