Çok Acil Yardim

Seymadmrdgn

Merhabalar 3 kedim var 2 si kısır tekir 1 yaşındalar biri 6 aylık kırma kızgınlığa girmedi henüz birbirlerine nasil alıştırırım evde koyacak baska yerim yok bir odaya koysam birbirlerine cok zarar verirler mi baska koycak yerim de yok lutfen yardımcı olun

2 CEVAP

HilalAres

denemeden bilemeyiz önce alştrn kavga etmeye başladıklarını hissedince sertçe uyarın bir hafta birlikte kalrlarsa alşrlar çok kavga ederlerse en çok kavga edeni ayrn başka odalara koyun arada bir devir daim yapın

Seymadmrdgn

Cok teşekkür ederim deneyeceğim