Felicia Mama

fnd_mf

Merhaba,felicia kedi mamasi hakkında olumlu,olumsuz tavsiyeleriniz nedir?

11 CEVAP

wapooknight

Profine den yeni geçiş yaptim şimdilik gayet memnunum...

Esi

Memnunum kedimde sevdi

fnd_mf

Sağolun bilgilendirdiğiniz için

Ben iki kez iki kiloluk aldım severek yiyor. Sonraki paketi büyük almayı düşünüyorum açıkçası

Iremodi

Yavru olanı kedim severek yememişti somonlusunu sevmişti,somonlu kısırını denemek için numune istedik göndericez dediler 1 aydır ne gelen var ne giden.. Maddi açıdan zorlamıyorsa nd kullanın eğer kullanamazsanız golosi veya matisse kullanın felicia da et yok bona cibo ile aynı firmada üretiliyor bir süre sonrada aromalı olduğu için tadını kaybediyor.

fnd_mf

Teşekkürler

merveaydar

fiyatına göre gayet iyi bir mama. ama genel olarak iyi bir mama değil. içerik olarak yeterli değil.

acelycat

Ssçeverek yemeletinin sebebş yetersiz olması olabilir.Size cips mi patlıcan mı dedim cips deriz.Bende derim.Onlarda sağlıklı olanları zararlılardan daha az sever Bence felicia almalısınız.İçerik yetersiz.

BalliBadem

Daha iyileri var daha uyguna forumdada çok defa konuşuldu

fnd_mf

Advance kullanıyorum şu an. Daha iyileri derken marka verirseniz sevinirim. Nd, acana.. vs hariç.

O fiyat aralığında arıyorsanız golosi ondan birkaç tık daha iyi bir marka. Hatta belki 1-2 lira daha ucuz