Kedimin Patileri Kabuk Kabuk Ne Yapmalı?

Minnakpatipuki

Kedimin patilerinin kabuk kabuk olmuş nasil iyilesir acaba tecrubesi olan var mı?

6 CEVAP

lwb

Kumundan kaynaklı olabilir, kalın taneli kullanıyorsanız ince taneliye geçmenizi tavsiye ederim

BalliBadem

Hindistan cevizi yağı tatlı badem yağı ve yoğun nemlendirici bi kremi güzelce karıştırıp sürün sürekli yalamaması için oynatın sürünce pamuk gibi olur

Bebek_mango

Benim kedinin patisinde kuruluk var ve hiç dışarı çıkmadı

Minnakpatipuki

@ballibadem denicem teşekkür ederim :)

Minnakpatipuki

@Bebek_mango kum degistirince bile etkileniyolar bazen. Benim kedimin patileri yumuşacık purussuzdu. Bir arkadaşım zeytin yağı sürüyormuş o uyurken sürdüğü icin yalamıyormuş boylece uzun sureli nemleniyormus patileri uyurken sürmeyi denicem

Minnakpatipuki

Hic kalin taneli kullanmadik. Hep ince taneli topaklanan kum kullandik. Daha önce evden kaçtı o zamandan beri duzelmedi