Barınaktaki Hayvanlar İçin Ne Yapabilirim?

cigdemcnkc

Bulunduğum yerdeki barınak çok kötü durumda belediye ilgisiz Cimere yazdım sonuç bekliyorum fakat bi faydası olur mu bilemiyorum. Mamaları telin üstünden atmak zorunda kalıyorum, suları çamur değiştiremiyorum, dün gittiğimde dişi bir köpek yanındaki çiftleşmesin diye sürekli suyun ya da boş büyük kabın içine oturuyor ağlıyor. Bir sürü yavru köpek var. Yeni oraya çıkan bi yavrunun gözünün kenarı kurtlanmış. Görevli yok zaten. Belediyeye gittiğimde yemediğim hakaret kalmadı 1-2 dk içinde b.başkanı kovdu bi açıklama yapmadan

19 CEVAP

cigdemcnkc

Bilmiyorum ki sahiplenen olursa verirler herhalde napcaklar hepsini oraya tıkıp

cigdemcnkc

Benim bi olayım oldu sonrasında beni muhabirle falan aradı görüştüm ama bişey çıkmadı. Brtv ye gönderdim haber bekliyorum. İsterseniz instagramda paylaşabilirsiniz. Patiye hayat ver hesabım orada paylaştım. Yeni öğrendiğim bilgiye göre çöp konteynırlarında köpekler görmüşler ölü. Yatılı kalan üni öğrenceleri söylemiş

cigdemcnkc

Barınağın etrafında da o uyuşturucu iğnelerdenmi zehir için mı neyse onlardan var bir sürü mavi eldiven poşet kürek falan var aklıma kötü şeyler geliyor ama bu kadar vicdansız değillerdir herhalde. Ama küreğin falan ne işi var o kadar mavi eldivenin falan

cigdemcnkc

Akpden mhpye geçmiş