Proline Mama Nasıldır

Proline mama yavru köpek için uygunmudur nasıldır

2 CEVAP

cdogali

Kötüdür. En iyiden, en az kabul edilebilir olana doğru sıralıyorum

1)Acana, ND, Orijen, Wildfield, Naturea, Brit Care Carnilove (Acana Classic Red, bu segmentin en uygun fiyatlı maması)
2)Oliver's, Fish4dogs
3)Brit Care, Artemis, Bonacibo, Profine

Bonacibo'nun kabul edilebilir en ucuz köpek maması olduğunu söyleyebilirim. Bunların daha altındaki mamalar, salata suyuna doğranan bayat ekmekten biraz daha iyi sayılabilir, o da her zaman değil.

Bu sıralama, mamalardaki tahıl oranı, eğer tahıl varsa kullanılan tahılın glisemik endeksi, etin kalitesi, ve kullanılan etin kuru et mi yoksa taze et mi olduğu yani aynı hacimdeki protein miktarı vb. bilgiler göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Köpeğinize mümkün olduğu kadar az tahıllı (mümkünse tahılsız) mama verin, ve tavuklu mamalardan kaçının.

acelycat

BonaCibo aşırı tuzlu ve içerik yetersiz,uzun yada kısa vadede sorun çıkarır.Acsna ve orijen ise kalp hastalıklarına yol açtığından FDA tarafından satışı yasaklandı.N&D,BritCare,Profine,BozitaPetCurean alınabilir onlar dışında aro, golosi,ProNova,brit dışına çıkılmamalıdır.