Kısır Kedi Beslenmesi

Busra_12

kedim 2 yaşında ve kısır bir kedi. Veterineri kilo almaya başladığını ve mamasını azaltmamı söyledi . Günlük kaç gram mama vermeliyim?

2 CEVAP

Fablemoon

Kullandığınız mamanın arkasında kilosuna göre kaç gram vereceğiniz yazar.Bu ölçüyü ayarlamak adına mama ölçü kabı alabilirsiniz.

Gozdetemizel

Bizim mamamizin arkasinda besleme tablosu var.ancak hala cat&kitten mama yiyor cunki mama degistirme gibi bir sansimiz yok.onune ne koyarsan koy koklayip gidiyor.4,5 kiloyuz suan,bana gore cok kilo aldi ama son 3 aydir eşimle kaldiklari icin gram hesabimiz kalmadi,ben 60 gram veriyodum normalde gunde.