N&D Muadili Yavru Kedi Maması

merveaydar

merhaba, n&d’nin içeriği değişmiş sanırım, yeni üretimden alan herkes kedisinin artık yemediğini söylüyor. kedimin kilo alması gerekiyor o yüzden tadı güzel olan, içerik olarak iyi olan bir mama arıyorum. acana, orijen ve hills haricinde.

17 CEVAP

merveaydar

bize de growth önerildi ama herkes rc’i kötülediği için vazgeçmiştim. görünür bir etki gördünüz yani değil mi? bir de veterinerden mi almıştınız yoksa internetten mi? internetten bulamadım :(

merveaydar

anladım teşekkür ederim, ben çok çok memnunum nd’den, çok seçici bir kedi ama severek yiyor, yeni üretimden alıp mağdur olmaktan korkuyorum :(