Köpek Sahiplenecegim Bilgi Verir Misiniz ?

Sulecrn

Arkadaşlar bugün çok güzel birseye karar verdiik. Barinaktan bir köpek sahiplenecegim. Fakat pek bilgim yok . Ve bahcemizde besleyecegiz kulübe de . Biraz bilgi verir misiniz. Aşısi mamasi vs. Teşekkürler :)

3 CEVAP

Cnsygt

Selam. Sana bir eğitmen tavsiye edeceğim. İnsan eğitiyorlar ama köpek değil :) yani köpeğinle doğru iletişim kurmayı öğreneceksin. Bence köpek sahiplenmeden önce bunları öğrenmen çok önemli. Biz köpeğimizle yaşamaya başladıktan 1 yıl sonra tanıştık kendileriyle ve yaptığımız hataları telafi etmek zor oldu. Sen en baştan doğru iletişim kurarsan harika bi hayatınız olur. Instagram’da bulabilirsin @kralailesi Aşıları vs için veterinere götür o sana her şeyi anlatır buradan sağlıkla ilgili sorulara cevap bulman çok zor. Yani herkes başka bir şey söyler kafan karışır. Şimdiden size mutlu bir hayat diliyorum.

acelycat

Eviniz apartman değil değil mi?Öyleyse zor olur.

Aslında kediye benziyor bakımı.Mama markaları falan.Mesela nd,britcare vs.Aşıları veterineriniz yardımcı olur.Zaten kedi gibi onlarda kısırlaştırılıyor.Eğitmek gezdirmek falan gerekiyor

Sulecrn

Apartman ama hemen önünde bir bahce satın aldık dip dibe