Proplan Mı Matisse Mama Mı

bademthecatt

3-4 aylık kedi için matisse kullanıyorum proplana geçsem mi matisse iyi mi

3 CEVAP

merveaydar

matisse burada çok öneriliyor ama ben içeriğini hiç beğenmedim. ikisini de kullanmadım ama içerik olarak karşılaştırdığımda proplan’ın içeriğinin daha iyi olduğunu gördüm.

acelycat

Proaplana bütçeniz varda nd,sanabelle,profine,britcare e de bütçeniz vardır.Onlstı alın ProPlan yerine.Hem ProPlanda gdo var

Berra2000

Ben proplan mamayı cok begenıyorum evdekı kediler cok sevıyor ve cok hareketlıler