Kedim Sinek Yiyor

Bari

Arkadaşlar kedim sineklere düşman Sinek gördümü yakalayıp yiyor Zararı varmı Bi zararı olur mu kedime sağlık açısından

8 CEVAP

kemrikcan

`D benimkide yiyor merak etmeyin bişey olmaz

nuurrsahin

Benimkide yiyor ama zararlı mı bi fikrim yok bende merak ediyorum doğrusu

Kayip

Benimkide çok yiyor

BalliBadem

Sanmam hemen hepsi yiyor

Bari

Teşekkür ederim o yavrucaklarımıza bişi olmuyorsa benim yavrumada bişi olmaz allahın izniyle :)

lwb

Sinekler taşıyıcı oldukları için çok yediğinde enfeksiyon,parazit oluşturabilir.
İç parazit aşılarını oluyorsa sıkıntı olmaz

Cyborg

İç parazitini aksatmıyorsanız çalışsın kendi mamasını kazansın. :)

Bari

Aksatıyoruz aslında biraz önlem almalıyım ozman
Teşekkür ederim :)