Kedim Gelişmemiş Bebekler Doğurdu

nuurrsahin

Arkadaşlar kedim ilk defa doğum yapıyor 4 yaşında, gelişmemiş bebekler doğurdu, 2 tane, 2 side öpmüş, ben işteyken, üstelik kediyi yemi sahiplendirdiğim için hamile olduğunu da anlamamamıştım, doğan yavrular ise daha zarın içindeydi ve çok küçüklerdi, ne yapmam gerekiyor, yarın veterinere gidicem ama bilgisi olan varsa cevaplasın lütfen neden böyle olmuş olabilir ve ne yapabilirim

5 CEVAP

Ahsenbb

Zarını kendiniz açmazsanız nefessiz kalır ölürler internette videoları var,ilk kez doğum yapan ev kedileri çok becerikli olmuyor bu konularda dakikalarınız var malesef

hcerenk

Sahiplenilen bir kediyi ne olursa olsun ilk veteriner kontrolünden geçirmemek biraz sorumsuzluk kusura bakmayın ama. Veterinere gitti ve veteriner bu durumu anlamadı ise onun diplomasını da tebrik etmek lazım.
Daha ciddi problemleri de olabilirdi. Doğum sırasındaki komplikasyonlardan kedinizi de kaybedebilirdiniz.

nuurrsahin

Ya malesef ben öyle bir video bulamadım, eğer siz biliyorsanız atabilir misiniz

Kedi doğum videoları falan yazarsanız bazı sahipler kendileri açıyor. Ama 4 yaşındaki kedinin ilk kez doğurduğunu da düşünmüyorum açıkçası.

Anonymus552223

Nasil oldu bebekler yaşatabildiniz mi