Sokak Kedisi Barınma

zeynepcerez

Sitede birçok kedim var,hepsinin bakımını üstleniyorum severek.Yalniz havalar soğumaya başladı ve onlara yuvalar yaptım ama asla girmiyorlar ve aklım sürekli onlarda,kışın ne yapacağım onları nasıl koruyabilirim

2 CEVAP

lwb

Gerçekten üşüdüklerini hissettiklerinde girerler belki,içine yumuşak bir şeyler koyduğunuzda daha çekici olur.
Deneyimlemeleri için içine mama koyabilirsiniz

Anonymus552223

Suan usumezler, bi de onlarin saklandiklari yerler vardir, kendilerini korurlar bence.. ortalik yerde duran yuvalara asla girmiyorlar. Kedi evlerine uzak koselere insanin ve gurultunun olmadigi biyerlere koyarsaniz belki girerler