İkiniz İçin De Özgür Ve Mutlu Bir Tatil - Kedi Oteli

Omeronar

Merhaba, İstanbul bölgesinde patili dostumuzu "Ev Ortamında" misafir etmekten memnuniyet duyarız. Tam bir hayvanseveriz, bizden mutlu ayrılacağına emin olabilirsiniz.(Günlük 40 TL)

  • Her kedi ayrı "Büyük Odalarda" tek başına (Kafes olmadan) serbest misafir edilir. Böylece Yara alması, strese girmesi engellenir.

  • İstediğiniz anda anlık fotoğraf/video kaydı talep edebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz, içiniz rahat olur.

  • Musluk suyu asla sunulmaz. Bilinen marka sular sunulur.

  • Misafirliği boyunca dinlendirici müzik dinletilir. Stresten uzak, endişesiz ve mutlu olması sağlanır.

  • Kumları günde en az iki kez temizlenir, yeni kum eklenir. Kumu biz karşılıyoruz!

  • Bizimle sosyalleşmesi için misafirimiz her gün taranır, oyunlar oynanır.

  • Bize getirme şansınız yoksa misafirimizi "ÜCRETSİZ" sizden alır ve size teslim ederiz.

  • İsterseniz gelip odaları görebilir veya odaların görüntülü sunumunu talep edip önceden kalacağı odayı görebilirsiniz.

  • Bakım ve Hijyen'de konusunda iddialıyız!
    ** Ödemenin yarısını dostumuzu bize teslim ederken, diğer yarısını size teslim ettiğimizde yapıyorsunuz.

"Hep kediler içerisinde büyüdük. Tam bir kedi uzmanıyız. Bize misafir olduktan sonra olumlu değişikliği fark edeceksiniz"
Tel / Whatsapp 0532 2003141
Saygılar
Ömer Onar & Zeynep Çetinsav

2 CEVAP

Merhaba Ömer Bey resimde bir oda resmi var ve evin salonu gibi. Bence diğer odalarında resimlerini koymanız sağlıklı olur.