Lütfen Yardım Edın Kedım Saklandı Cıkmıyo

Mrv98

BEN OGRENCIYIM EV TUTTUM KEDIMI DE YANIMA ALDIM AMA ALIŞAMADIĞI ICIN DAH ILK GUNUMUZ GITTI MUTFAK LAVABOSUNUN ALTINA KACTI VE BEN ORAYI DAHA TEMIZLEMEMISTIM ORASINA GIREBILICEGINI DE DUSUNMEDIM SIMDI GIRDI ÇIKMIYO COK PIS BISEY OLUCAK DIYE ÇOK KORKUYORUM NASIL CIKARABILIRIM YARDIM EDIN NOLUR

14 CEVAP

Dkkdkx

Mama koyun kokusuna gelir sıkışmadıysa

Dkkdkx

Mama koyun kokusuna gelir sıkışmadıysa

Mrv98

Yok sıkışık degil neler yaptim mama kasesini salladım koydum yok cikmiyo mikrop kapicak bisey olucak diye aglamaktan mahvoldum yarın sabah okulumun ilk gunu o çıkmadan da yatip uyuyamam

lwb

Yaş mama denediniz mi?
Önüne kovalayarak takip edebileceği bir oyuncak? İple takip ettirmek gibi

Mrv98

Yas mama denemedim marketler kapalı olduğu icin lazerle denedim ama cikmadi cok endişeleniyorum

Mrv98

Yas mama denemedim marketler kapalı olduğu icin lazerle denedim ama cikmadi cok endişeleniyorum

lwb

Elinizle ulaşabilecek bir yerdeyse anlık ensesinden tutup çekin ordan, geri kapatırsınız orayı

Dkkdkx

Çıktı mı

Mrv98

Yok cikmadi ya tutup cikarabilicegim bi yerde degil duvarla yapışık bi dolap ve elimde girmiyo oraya ki çıkarıyım mahvoldum valla ya

Ince sunta gibi bişeyse arkadaki kapak elinizle kediye zarar vermeden kırmayı deneseniz iş görür mü acaba .

Mrv98

Arkasi duvarla bir o yuzden arkayı açamıyorum on kısmındaki yeri kırmaya çalıştım kıramadım komşuları falan hani cagirdim ayağa kaldirdim ama yok elleme korkmuştur o kendi cikar dediler ama ben yinede tedirginim kirli bi yer cunku yarina kadar çıkmazsa ne yapıp edip dolabı kiricam yani kiracı falan umrumda degil

Efmir

YouTubeden kedi sesi açın kesin yanınıza gelicektir veya benim kedim saklanınca şeker sesini çok seviyo nerde olsa hemen gelir denerseniz belki gelir :)

Anonymus552223

Fazla zorlamayin, stresli suan, daha cok panik yasamasin, hazir oldugunda cikacaktir o, mikrop kapmaz hemen merak etmeyin. Mama su kpyun ulasabilecegi yere ve bekleyin, israr ettikce daha kotu olur

SerkanO

Sevdiği bir oyuncak vs varsa onunla çıkarmayı deneyebilirsiniz, sesi bile yetebiliyor bazen. Benim ufaklık da bazen kayboluyor, evde bilmediğim gizli bir yer olduğunu düşünmeye başladım. Sonra kendiliğinden çıkıyor.