Kedinin El Isırmaması İçin Ne Yapmak Gerekir??

Kyliesmom

Kedim daha 3 buçuk aylık yavru kediler daha çok ısırıyormış ama oyun diye vallahi koparacak parmaklarımızı :D nasıl vazgeçirebiliriz bundan onu yardım lütfen

4 CEVAP

lwb

Elinize sirke ya da limon sürerseniz bi kaç kez denedikten sonra vazgeçer diye düşünüyorum ama yavru olduğu için tekrar tekrar deneyebilir de
Büyüyünce pek kalmaz bu hareketleri

Susidar

Bazı kediler kendini sevdirmekten hoşlanmıyor benim kedimde dahil:)çok kısa sevgiler eğer uzarsa ısırmalar başlıyor hemen:))

Susidar

Bazı kediler kendini sevdirmekten hoşlanmıyor benim kedimde dahil:)çok kısa sevgiler eğer uzarsa ısırmalar başlıyor hemen:))

Seymadmrdgn

Elinizle oynamaya başladığı an dikkatini farklı yöne çekin oyuncaklarla vs bu sayede elinizin oyuncak olmadığını anlar bir müddet sonra bırakır zaten