Kedilerin Üşümemesi İçin

zeynepcerez

Sokak kedilerinin üşümemesi için neler yapilabilir

6 CEVAP

lwb

Güzel bir kedi evi

Icine de battaniye polar gibi bir şeyler..

zeynepcerez

@lwb @poncikprenses_2019 yaptım ama maalesef girmiyorlar ne yapacağımı şaşırdım

ikhy

Siz onlara bir yuva sağlayıp içerisine de yumuşak bir şeyler koyduktan sonra gerisini düşünmeyin, onlar ihtiyaç duyduklarında kullanırlar yuvayı, henüz üşümüyor olabilirler gündüzleri özellikle de ve bu gibi durumlarda yuvaya girmek yerine açık havada takılmayı tercih ediyorlar.

saitgulsen

Yaptığınız yuvayı yerden bir miktar da olsa yükseltin. Yerde olan yuvaya girmezler. Biraz yüksekte olması lazım yuvanın.

BalliBadem

Mama koyup deneyin