Kedi Kaşıntı Yapar Mı ?

Badu26

Merhabalar 5 gün önce sokaktan 2.5 3 aylık yavru dişi bir tekir sahiplendim pireleri vardı veterinerde pire ilacı yaptırdık yalnız 2 gündür bende sürekli kaşıntı var pire bana geçmedi alerji değil sadece kaşıntı yapıyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı ?

4 CEVAP

lwb

Evinize yayıldıysa sizi de ısırıyor olabilirler, en kesin çözüm evinizi de ilaçlatmak, ilaçlatma sırasında ve sonra bir kaç gün kediniz de evde olmamalı solumaması açısından.

lwb

Psikolojik olabilir mi? Yoksa vücudunuzda kızarıklıklarla beraber mi kaşıntı var?

Badu26

küçük kızarıklıklar var

BalliBadem

Belki alerji iz vardır test yaptırabilirsiniz