Çok Memnun Kaldığınız Kum Var Mı?

merhaba şu an reflex bentonit aktif karbonlu kullanıyorum ama tam olarak isteklerime cevap vermiyor. en büyük sorun koku ve dağılma . kapalı tuvaletimiz önünde de paspası var ama yine de kum dağılıyor.
koku konusunda hassasım kokulu kumları idrarla birleşince oluşan ağır kokudan dolayı kullanamıyorum . tavsiyeniz nedir?

16 CEVAP

arwenn

normal vancat çeşitlerinden memnun kalmadım ama aktif karbonlu premium olarak geçeni koku hapsetmede ve topaklanmada çok iyi