Çok Memnun Kaldığınız Kum Var Mı?

merhaba şu an reflex bentonit aktif karbonlu kullanıyorum ama tam olarak isteklerime cevap vermiyor. en büyük sorun koku ve dağılma . kapalı tuvaletimiz önünde de paspası var ama yine de kum dağılıyor.
koku konusunda hassasım kokulu kumları idrarla birleşince oluşan ağır kokudan dolayı kullanamıyorum . tavsiyeniz nedir?

16 CEVAP

organik doğal kum bile kullansanız düzenli temizlenmediğinde koku oluyor. Topaklanan kum kullanabilirsiniz. Ben proline kum kullanıyorum 10 kg 18 TL ve cok memnunum hem uygun hem topaklanıyor. Ben cok kediye bakıyorum Am o yüzden uygunu u almak zorundayım. Koku spreyi kullanabilirsiniz.

Eymentalay

Tigerino canada kesinlikle. Kullanın vazgeçemiyorsunuz gerçekten çok çok kaliteli bir kum toz ve koku yapmıyor eve de çok az dağılıyor diğer kumlara göre, şiddetle tavsiye ederim

merhaba ikyh henüz çam pelet hi. kullanmadım ama ileride denemeyi düşünüyorum
kedi ebeveynleri hergün temizliyorum kumu proline kullandım ama ne yazık ki memnun kalmadım
sayın eymentalay deneyeceğim bu kumu daha öncede duymuştum . hangi çeşidini önerirsiniz?

Eymentalay

Ben tigerino canada bebek pudralı olanını kullanıyorum ama farklı çeşitleri de var farklı birşey de seçebilirsiniz

banu yüzgeç bu çam pelet değil mi? alışmakta zorluk çektiniz mi?

BanuYuzgec

Evet pelet kum biz hiç zorluk yaşamadık ama bir kaç kişinin alışana kadar eski kumlarıyla karıştırıp kullandıklarını duymuştum

ikhy

Çam pellet kedi kumu kullanarak ve bu kumu da her gün eleyerek biz bu sorundan büyük oranda kurtulduk. Size de tavsiye edebilirim.

bademthecatt

Paticat lavantalı ince taneli kullanabilirsiniz etrafa çok dağılmıyor kokuyu absorbe edebiliyor uygun fiyatlı

Gozdetemizel

Catsan kullaniyoruz.parfumsuz normal olanini.sabah aksam mutlaka temizliyoruz ama.gayet memnunuz

BanuYuzgec

En memnun kaldığım kum Cats best öko plus

cuneytsahin

Vancat ya da Pro Line kalın taneli bebek pudralı bentonit tavsiye ederim.

gozush

Vancat ve proline kullandim ikisinden de memnun degilim. Epey arastrdktan sonra ben de mirmir aktif karbonlu ve **********nin aktif karbonlu kumlarini deneyecegim, dilerseniz inceleyeblirsiniz belki siz de...

pinarcaya

Tigerino canada. Kedim bazen 5 gun yalniz kaliyor. Eve girdigimde hic tuvalet kokusu olmuyor. Topaklanmasi 10 numara 5 yildiz. Ince elekli kurekle temizlerseniz her seferinde yeni gibi oluyor.

herkese teşekkürler netten de okuduğum yorumlarda tigerino canada dan övgüyle söz ediliyor. onu deneyeceğim ama hangi çeşidi çok farklı modelleri var? kokuluları çok ağır mı kokuyor ?
çam peletide ilerde denemek istiyorum ...

pinarcaya

Hayir kokulari yok denecek kadar az. Ben sensitive, limon, cimen kullandim. 3 u de ayniydi.