Sokak Kedileri İçin Mama

Elifozmen

Arkadaşlar sokak kedileri için hangi mamayı alıyorsunuz obvian mama deneyen var mı yiyorlar mı ya da başka bi öneriniz?

6 CEVAP

acelycat

Bu konuda 500000 soru falan var ama yinede aro diyebilirüm 15 kg 87 TL (güncel fiyattır eski fiyat 75 idi)Evet fiyat artmış ama içerik gayet iyi.proline BonaCibo vs çok daha iyi.Bide crowue mama var migrosda o ds güzel

Enjoy ya da proline kullanıyorum. İkisini de yemeyen kedi yok ki her gün düzenli olarak beslediğim 50 den fazla kedi var sokakta.

SerkanO

Ben BonaCibo alıyorum sokaktaki kedilerime. Pro Choice de severek yemişti.

BalliBadem

Aro 10 kg diye biliyordum 15 mi eğer öyleyse iyi

Escaper

Aro yemiyor kediler boşuna almayın. %30 kuzu eti içeriği de gerçek değil. Aro ve PawPaw benzer içeriğe sahip ve aynı firma tarafından üretilen mamalar. Metro Markette satıldığı için ve %30 kuzu eti yazdığı için kaliteli zannediliyor ama PawPaw'dan farkı yok.

Elifozmen

Teşekkür ederim cevaplarınız için ayrıca acelycat cevap vermek istemezseniz vermezsiniz sorulmuş basit bir soru eski sorulara baktım kafama yatan bi cevap olmadığı için tekrar sordum kaldı ki cevap yazma geç bu kadar basit