Kedim Kızgınlık Dönemine Girdi.

Acikgzz

Merhaba 6,7 aylık dişi kedim bugün kızgınlığa girdi. En belirgin özelliği yükses ses ile miyavlaması ve arada bi poposunu havaya kaldırması. Normalde 1,2 Ay sonra kısırlaştırıcaktım. Öğrenci olduğum için staj param ile kısırlaştırıcaktım. Ama erkenden kızgınlığa girdi. Ve kızgınlık dönemiyle hiçbir bilgim yok. Bu dönem hakkında beni biraz bilgi verir misiniz? Neler yapmalıyım neler yapmamalıyım

4 CEVAP

lwb

Pek yapıcağınız bir şey yok bir hafta kadar sürer kızgınlığı kediden kediye değişiyor,daha duygusal oluyolar.
Tuvaletini temiz tutmaya özen gösterin özellikle bu dönemlerde

lwb

+evden kaçma ihtimaline karşı dikkatli olun

Acikgzz

Peki evin içinde kendi haline mi bırakalım, yoksa oyun vs oynatayım mı

lwb

Oynatabilirsiniz dikkatini başka şeylere yönlendirmek için