Kedimin Kilosu

emre_can

5.5 aylık kedimiz 3.4 kilo kilosu normalmi size göre

5 CEVAP

Normal bence. Benimkiler 1,5 yaşında kısır erkekler ikisi de 5 kilo. Kısırlaştıktan sonra kilo alır biraz daha. Kısırlaştırmadan önce 4 kilo falanlardı benimkiler.

bademthecatt

Bana çok fazla geldi kedinin yapısına göre değişir bu durum benim kedim 13 aylık 3,6 vet normal dedi ama sizinki bana biraz fazla geldi dikkat edin kısırlaştıktan sonra felanda sıkıntı yaşamayın daha sonra

Brewsly

Benimki 2.5 kg idi biraz fazla geldi bana.

arwenn

Bana da biraz fazla geldi benim kızım 11 aylık 3 kilo veterinerimiz normal olduğunu söyledi.

onurtemiz

benim kedim 23 aylık ama 3 kilo sanırım aslında Temmuz da 2.8 kilo idi 21 aylıktı o zaman tüylerini kestirmiştik. Tüyler uzadı yani biraz kamufle oldu kilo aldı mı emin değilim ama düz 3 kilo diyorum
Bu arada yanlışlık olmasın benimki doğuştan minyon tipli bir hayvan görünce ''aa bu kedi mi zayıf!'' dersiniz zayıf görünmüyor