Anal Kese

Fatiko

Kedimin Anal kesesine sorun var vete gittik bana sıkarsak keseyi alışır sürekli sıkmajk zorunda kalırız dedi. Ama kedim rahatsız bu durumdan belli ve sürekli yere sürtüyor kaçıncı halı yıkatışımız bilmiyorum. Bu hastalığı yaşayıp atlatan ilaç kullananlar var mı?

5 CEVAP

lwb

poposunu sürtmesi üzerine ben bi kaç kez yaptıttırdım, alışkanlık olmadı.
Sonra poposunda kalan kakalar yüzünden sürttüğünü farkettim

lwb

Ayrıca temizlenmezse sorun gittikçe büyür enfeksiyona dönüşür, daha zorlu bi süreç olur

Fatiko

Kötüde bir sıvı geliyor. Haftaya tekrar götüreceğim ama bu süre zarfında rahatlacak birşey yapabilseydim iyi olurdu

lwb

Enfeksiyon haline gelmiştir sanırım bir şey akıyorsa

Fatiko

:((