British Ve Ankara Kedisi

bahardolu

Merhabalar. Beyaz britishle, ankara kedisini nasıl ayırt edebiliriz. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi acaba. Çok benzetiyorum da birbirine.

5 CEVAP

British shorthairların yüzleri daha basık oluyor. Fotoğrafını koyarsanız söyleyebiliriz ne olduğunu.

mavitilki

British kedilerin gözleri ankara kedilerine göre daha yuvarlak. Aynı zamanda yüzleri bile daha toparlak ve tospik oluyor. Ankara kedilerinin daha uzun tüylü olma gibi bi yatkınlığı var bir de. Kısa tüylüyse de yüzünden anlarsınız.

bahardolu

buraya foto koyabilir miyim yoksa tekrar mı sormam gerekiyor

mavitilki

Şu an soruyu düzenleyemiyorsunuz sanırım tekrar sorarak fotoğrafını da atarsanız

bahardolu

teşekkür ederim