Boncugum 7 Aylik Yeni Kisirlastirildi.kuru Mama Sevmiyor.seçici Ve Kisir Ne Tavsiye Edersiniz.

Yaseminabay

Simdiye kadar genelikle yas mama yedi.kuru mama 3 marka denedik.pek hoslanmiyor.kisirlastirdik sagligi icin kuru mamaya alistirmam gerek.severek yiyecegi hangi mama olabilir

4 CEVAP

MissLuna

Kuru mamayı yaş mamayla karıştırarak verin. Başlangıçta yaş mama miktarı çok kuru mama az olsun. Zamanla yaş mama miktarını azaltırken kuru mama miktarını çoğaltırsınız

MissLuna

Marka olarak da biz royal canin kullanıyoruz. ProPlan da iyi bir marka diye biliyorum

MissLuna

Marka olarak da biz royal canin kullanıyoruz. ProPlan da iyi bir marka diye biliyorum

patkam

aynı sorun bende de var...kuru mamayı pek sevmiyorlar.....illa ki yaş mama....çok sorun oluyor....koku ve bütçe....nasıl alıştırsam