Kedi Kustukdan Sonra Mama Kaldırılmalımı

Esi

Kedim kustuğu için mamayı kaldırıp sabah koymayı düşünüyorum tekrar kusar diye korkuyorum o yüzden sizce ne yapmalıyım

3 CEVAP

SEYMADUMAN

merhaba;
kediniz mamadan dolayı kusmamıştır büyük ihtimalle yuttuğu tüylerini kusmuştur.
mamayı kaldırmanız bir şey değiştirmezdiye düşünüyorum boşu boşuna aç bırakımış olursunuz.
tam tersine bol bol su ve mama koymalısınız. tabi yemeye zorlamayın ama ihtiyac duyacağını düşünüyorum

SEYMADUMAN

merhaba;
kediniz mamadan dolayı kusmamıştır büyük ihtimalle yuttuğu tüylerini kusmuştur.
mamayı kaldırmanız bir şey değiştirmezdiye düşünüyorum boşu boşuna aç bırakımış olursunuz.
tam tersine bol bol su ve mama koymalısınız. tabi yemeye zorlamayın ama ihtiyac duyacağını düşünüyorum

BalliBadem

Kustuğu için zaten aç olacak? Tekrar kusmaz yüksek ihtimal kediler arada kusar ben kusunca siliyorum umursancak bi olay değil