Köpeğim İçin Hypoallergenic Mama Önerisi Lütfen

mervecris

8 yaşındaki Köpeğimin Tavuğa ve yumurtaya alerjisi var. İçinde biraz bile tavuk olsa Kaşınıyor. Birçok mama denedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2 CEVAP

BalliBadem

Felicia nın çoğu maması hypoallergenic

acelycat

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Somon Proteini (%32), Baldo Pirinç, Mısır, Somon Yağı (%6), Bezelye, Hamsi Unu (%5), Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.

Tavuk ciğeri var onda maalesef