Econature Kedi Maması

SEYMADUMAN

kedimi daha yeni kısırlaştırdım. mama arayışına girdim. uygun fiyatlı olarak econature kedi maması sizce nasıl?
uygun fiyatlı önerebileceğiniz kedi maması varmı? kedim 1,5 yaşında şimdiden teşekkür ederim.

8 CEVAP

acelycat

EcoMature almayın.Bütçeniz o civarlardaysa golosi ya da ProNova alabilirsiniz o olmazsa aro.eğer bu mamaları internetten alamazsanız veterinere alın yada metro son çare croque olabilir ulaşımı kolay

hknaltdes

İÇERİK:

Buğday, Kümes Hayvanları Et Unu, Saf Kepek, Mısır, Et Kemik Unu, Hayvansal Yağlar, Tuz, Mineraller.

BalliBadem

Pawpaw (aro nun kısırı yok) liva forlance olabilir econature almayın bence dişiyse ve kilo problemi yoksa kısır mama kullanmak zorunda değilsiniz

Anonymus552223

Kediniz nasil oldu? Eger zayifsa bir sure daha yetiskin kedi mamasi kullanabilirsiniz. Econature u benim veterinerim iyi dedi ama bilemem mama konusunda kimseye guvenmiyorum

SEYMADUMAN

Econature neden önermiyorsunuz

SEYMADUMAN

Merhaba ilginiz için çöl teşekkür ederim. Kedim çok şükür ki çok iyi veteriner kurbanı olduk biraz ama atlattık sanırım olan bize oldu biraz ana düzelmesi için uğraşıyoruz ekonomik koşullarım el verdiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum kızım için

acelycat

Eco Nature sokak hayvanlarına öneriliyor.Bütçenizi zorlayıp kalitesiz mamlar almayı denemeyin.

Kokomina

Econature almayın diyen arkadaşlar ne tavsiye ediyor öğrenebilri miyim onun ayarında ne alınabilir sokaktaki çocuklara