Kedim Tuvalettini Eve Yapıyor

Defne123

Kedim normalde kumuna yaparken tuvaletini 1-2 haftadır eve yapmaya başladı yastk yorgan halı gibi yerlere bunu nası düzeltebilirim

4 CEVAP

bademthecatt

Kızgınlığa girmiş olabilir kaç aylık ?
Sürekli takip edip kuma götürmeniz gerek biz bu durumu böyle aşabildik :(

Defne123

1 yaşına yeni girdi kızgınlığa girdiyse kaç gün sürer

mavitilki

Tuvaletini tutamamakla ilgili bir problemi olabilir. Bir veterinere götürün. Kumunu daha sık temizleyin. 2. bir kum kabı alabilirsiniz. Kumunuzda ya da kum kabında bir değişiklik yaptıysanız bu da sebebi olabilir.

bademthecatt

Daha önce hiç girmedi mi kızgınlığa 1 hafta sürer kısırlaştırmanız en iyisi olacaktır