Yavru Scottish Fold Kedim İçin Mama Önerisi Lütfen

mervecris

Scottish olduğunu belirtmemin sebebi, bildiğiniz üzere sindirim konusunda daha hassas olmaları. Ayrıyetten Royal Canin mother & baby pembe paketinden sipariş vermiş babam, Barnie hiç beğenmedi zorla yiyor.

4 CEVAP

mavitilki

Acana, orijen ve n&d iyi markalar onun dışında ırka özel scottish için mama varsa araştırın tekrar scottish bakmadığım için bilmiyorum maalesef...

hknaltdes

ben ilk kedi sahibi olduğum da pet shop felicia verdi onu aldım ama tuvalet sonrası kan geldi..veteriner biraz zorlamış dedi..bunun üzerine 400 gr Royal Canin BabyCat 34 aldım ama yine aynı durum devam edince 400 gr proplan junior optistart aldığım da sorun çözüldü..kedi maması hakkında araştırma yaptıktan sonra tahılsız orijen cat kitten aldım şu an bekliyorum..

bademthecatt

Nd advance önerebilirim bende ayrıca royal canini beğenmemesine çok şaşırdım zaten uzak tutun o mamadan bağımlılık yapıyor ben şuan kedimi vazgeçirmeye çalışıyorum royal caninden advanceye geçişteyiz advancenin içeriği güzel gerçekten tavsiye edebilirim tek sıkıntı içeriğinde domuz eti olması sizi rahatsız etmezse alabilirsiniz

BalliBadem

Irkların özel mamaya ihtiyacı yok yaş ve kısırlık durumuna göre özel mamaya ihtiyacı var diye biliyorum nd içerik değişti diyorlar yavru galiba kedi acana orjen advence naturea kullanabilirsiniz kısırlaştırana kadar orjen ve acana yı kısırlaşınca kullanmayın