Köpeğimden Uyurken Ses Geliyor

simmy

Merhaba arkadaşlar 75 günlük pomerian cinsi köpeğim var. Uyurken bazen tık tık tık diye ses geliyor köpeğimden anlamadım gitti bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

mavitilki

Sadece uyurkense horluyor olabilir belki. Daha açıklayıcı olursanız... Uyanıkken de oluyorsa veterinere götürün solunum yollarıyla ilgili bir şey olabilir.

simmy

Uyanıkken olmuyor, uyurken arada bir tık tık sesi geliyor horluyor mu demek oluyor anladığım kadarıyla

simmy

Uyanıkken olmuyor, uyurken arada bir tık tık sesi geliyor horluyor mu demek oluyor anladığım kadarıyla