Kedimin Yanağında Daha Doğrusu Dudağının Kenarında Böyle Bir Sorun Oluştu Sebebi Nedir?

Destino

Tüyleri dökülmüş ve hafif kızarmış gibi şuan hamile ve kliniğe götürecek durumda değilim bir ilçedeyim. Götürene kadar fikir almak istiyorum sizce sebebi nedir? Kanama ya da bir sıvı akma durumu yok iştahı yerinde yani bir sorunu yok gibi kendisinde ama bu yara gibi olan şey neden olmuş olabilir? Sokağa çıkmıyor hiç. dışardan bir şey bulaşma durumu yok, çok korkuyorum teşekkürler şimdiden

3 CEVAP

Ahsenbb

Hergün sarı kantaron yağı sürün o bölgeye.Günde 3 kere sürebilirsiniz.Hamile kedinin ilaç alması çok doğru değil.En doğrusu bitkisel yöntem.

mavitilki

Dışarı çıkmıyor olsa da maalesef mantar olabilir. Biraz mantara benzettim.

bademthecatt

Mantara benziyor malesef eczaneye danışıp bir mantar kremide uygulanabilir