Kedide Karin Sisligi

berkozatay

Kedim Lily 2.5 aylik 690 gram. Yasina gore cok kucuk. Ancak deliler gibi yiyor. Karni hep sis. Onceden kusuyordu mamasini simdi veteriner hekim rennie kullandiriyor. Kusmuyor ama karni hep sis. Veterinerimiz rontgenler cekti , testler yapti. Kedim FIP degil. Karaciger problemi de yok. Cok yiyor doymak bilmiyor. Mamasi n&d onceden hep onunde mamasi vardi. Cok ve hizli yiyor diye ogunlere boldum gunluk mamayi. Her ogunu 3dkda silip supuruyor. Kabinin basinda oturup miyavliyor. Tek tek tane tane veriyim dedim veteriner tavsiyesi uzerine. Ayni sekilde ogundeki mama bitiyor. Surekli kap basinda oturup agliyor. Gunde 4-5 defa kakasini yapiyor yine 5-6 defa cisini yapiyor. Ama ne karindaki sislik gidiyor ne de yemegi kesebiliyoruz. Yedigiyle kilo alsa obur benim kizim diyecegim de yasina gore cok kucuk ve sadece karin bolgesi sisiyor. Bu arada halsizlik vs bisey yok cok oyuncu kosturuyor evde oyuncaklariyla oynuyor. Ne zaman kucagima alip hafifce karnina bastirsam agliyor. Ne yapmaliyim daha once boyle bir tecrubesi olan varsa yardimlarinizi bekliyorum.

3 CEVAP

mavitilki

bi röntgen mi isteseniz acaba parazit aşılarının yapıldığını varsayarak konuşuyorum

Dkkdkx

Bir sıkıntı olduğu kesin umarım çok kötü bir Şeyma yoktur kuzuda

bademthecatt

Röntgen vs. Yapılmış bir sıkıntısı yok en azından başka bir vetlede görüşüp fikir alabilirsiniz