Royal Canin Second Age Mi Pro Plan Orginal Kittten Mi ??

Lilaan

Kedim 5 aylik british 5. Ayina kadar royal canin first age mama ile beslendi bu ay second age gectik veterinerde ikisinide kullanabilirsiniz dedi peki sizin kedi sagligi icinde uyumlu olabilecek mama onerileriniz var mi ?

2 CEVAP

bademthecatt

Royal caninden uzak durun kedimde bağımlılık yaptığı için şuan mama değiştirmekte çok zorlanıyorum proplan daha iyi sayılır ama advance de önerebilirim vetler genelde kendi sattıkları mamaları tavsiye ediyorlar

Lilaan

Bitmeden gecis icin siparis vermeliyim o zaman cok sagolun iyi gunler