Kedi Ağız Kokusu

sydaglsen

Merhaba son 1 haftadir özellikle farkettiğim kedimde inanılmaz bi ağız kokusu var. Başta tamamen evde bakıyordum ama dışarı çıkarmak gibi bir hataya düşünce eve sadece uyumaya gelen Bi duruma girdik. Sokakta ne yapıyor ne ediyor bilmiyorum resmen onu bulamamı istediği zaman ortaya çıkıyor sadece. Ne yiyor napıyor bilmiyorum yani şu an ne yapabilirim bu kokudan kurtulması için

3 CEVAP

DIşarıya çıkıyorsa iç parazit olmuş olabilir.

Efmir

Benim kedimde aynı şekilde ağız kokusu çok fazla rahatsız ediyodu veterinerimize sorduğumuzda dil çıkarma döneminde olduğunu normal bir durum olduğunu söyledi :)

Efmir

Kokusu bi zaman sonra geçicek ama dişlerini fırçalarsanız daha hızlı sonuç alır