En Uygun Mama Sitesi

merveaydar

n&d yavru kedi kuru mamanın 10 kilogramlığını en uyguna alabileceğim güvenilir site hangisidir? siz kuru mamalarınızı nereden alıyorsunuz?

11 CEVAP

Sselin1

*******, *********, kullaniyorum genelde bir sorun yasamadm *********** ve ************dan da aliyorum ama güvenilir saticilari secmek gerekli. *******de 310 lira suan yetiskin secenegi ama icerik olarak kittenle ayni zaten tek fark mama tanesinin boyutu. 290 liraya falanda bulursunuz baska sitelerde ama cogu kullanici renginin kokusunun falan farkli ciktigini söylüyor bu ara.

PandAiluroSena

Ben de n&d mama kullanıyorum ve *******tan alıyorum yaklaşık üç aydır memnunum ama daha ucuz siteler var mı bakmadım

********dan en uygununu alıyorum üstelik taksitte oluyor kredi kartına.

hcerenk

hepsine bakar öyle alırım. ***, *******, petlebi, *********, *********, petihtiyaç, ************, ***********...
satıcı puanlarına ve yorumlara bakarak en güvenirlir satın alımı yapmaya çalışıyorum.
mayıs sonundan beri ND kitten kullanıyorum ve şimdiye kadar 10 kg pakete 330 tlden fazla vermedim.

petokulu

petzzshop.com ve ************ uygun fiyatlara mama temin edebilirsiniz. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir çoğu sitelerde.

https://www.petbesinleri.com.tr/ bu site üzerinden uygun ve kaliteli mama temin edebilirsiniz.

Tam1cat

Şu an ************da indirim var. Kuzulu portakallı 268 lira, tavuklu narlı kısır 273 lira. Köpek mamaları da daha ucuz. 10 kg dediğiniz gibi. Birkaç saate bitecek, koşun alın

mustuli

petlebi =>

Sedanurdrl

bir çok siteden alışveriş yaptım en uygun petihtiyaç çokta güzel gönderi yapıyorlar kumu çuvallıyorlar kargosu çok hızlı şahsen ben çok memnunum fiyat konusunda da diğerlerine göre daha uygun

ugurkoker

arkadaşlar bazen petshoplar internetten daha ucuz da olabiliyor;hem SKT hem çeşitleri yerinde inceleme fırsatınız da oluyor.Yakınlarınızda ürün yelpazesi geniş olan petshop varsa bir uğrayın derim.Hatta internette daha uygun deyince fiyat inen petshop bile gördüm :D

HepsiPati

*** ve ************ üzerinden alomamalistanbul dan aliyorum. Bir sorun yaşamadım. Düşük tahıllıyı 275 e aldım dün. Gg da indirim vardı.

gozush

Ben her seferinde aratiyorum en ucuzunu. Indirim oldugunda tek gecerim ki: *******. En uygun foyatla satiyor. Nd mamalarimizi ordan aliyoruz.