Tedirgin Olmalı Mıyım ?

Enurm

Kızım 1 haftadır bizimle ve 17 temmuz doğumlu olduğu söylendi. Geldiği gün 390 gramdı. Kuru mama yiyor ve mamasını hiç eksik etmiyoruz. Ve gün içinde defalarca mama yiyor. Bugün 540 gram oldu ama 2 aylık kedi için 540 gram zayıf gibi geliyor. Tedirgin olmalı mıyım ? Bir de karma aşısı için 1 kilo olmasını beklemeli miyim ?

6 CEVAP

Anonymus552223

Biraz zayifmis, aşi icin bekleyin ama ic parazit yaptirabilirsiniz veteriner uygun gorurse, belki biraz kilo alir

Enurm

İç dış paraziti yapıldı. Acaba doğum tarihi mi yanlış söylendi :(

Gozdetemizel

İc parazit icin bizde 1000 grami beklediler.sonraki tum asilari 1 er ay arayla yaptilar.bizimkide 800gramdi aldigimizda ve 8haftalikti

Enurm

Kızım tek çocuk çok nadir olan bir durum ve bunun etkisi olabilir mi ?

Kilo almasını istiyorsanız iyi bir marka yaş mamayla destekleyebilirsiniz. Eğer yavru çok hareketliyse ondan da olabilir. Sonuçta yiyiyor muş. Bence tedirginlik bir durum yok. Sevgiler.

Sselin1

Geldiginde cok zayifmis iyi bakilmamis sanirm sizde 1 haftada gayet iyi toparlamis yakinda ideal kilosuna ulasir merak etmeyin.