Stronghold Damlayı Uygun Fiyata Nereden Alabilirim

PandAiluroSena

İstanbul avrupa yakasında uygun fiyata alabileceğim yer var mıdır stronghold kullananlar hangi fiyata nereden temin ediyorlar yazarlarsa sevinirim,geçen ay aldığım veteriner tek damlayı 85 liraya verdi tek kedim oldugu icin sıkıntı olmuyordu ama şimdi 3 kediye almak bütçemi zorluyor maalesef.

4 CEVAP

lwb

Güneşli ada veteriner

lwb

Ben gittiğim veterinerden en son aldığımda 50 tlydi
Dış parazit damlası da 50 tl yapıyolar zaten

PandAiluroSena

Bizde de damlayı o fiyata yapıyorlar ama farklı marka kullanıyorlar diye ve işe yaramadıgı için tedaviyi evde sürdürmeye başladım, aynı veterinerden damla satın aldım çok pahalı geldi. Hangi veterinerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

PandAiluroSena

Teşekkürler