Kedim Yalnızken Sıkılmaması İçin Ne Yapmalı?

Kyliesmom

Kedim şu an evde kalabalığa alıştı annem babam falan sürekli biri oluyo genelde. Fakat yakında ben çalışmaya başlıyorum ve başka şehire gidicem. Yalnız kalınca çok miyavlıyor ne yapmam lazım alışması için sıkılmaması için

3 CEVAP

Ben çıkarken tüm oyuncaklarını, tırmalama tahtadını ortada bırakıp tüm kapıları açıyorum. Bir de belirli yerlere ödül maması koyuyorum onları arıyor

Sudeckmkc

En güzeli yanına bir kardeş sahiplenmek

mavitilki

  1. bir kedi almak iyi bir çözüm. Onu meşgul edecek bir arkadaşı olur. Bir diğer çözüm ise farklı farklı oyuncaklar almak.