Natur Brewers Yeast

Synsyma

Merhaba tuy dokemmesi ve hircinligini almasi icin natur brewers yeast urunu tavsiye edildi kedim icin kullan var midir onerir misiniz?

5 CEVAP

Sarımsaklıyı diyorsanız tüy dökülmesine katkısı olmadı ama sakinleştirme konusunda katılıyorum

Synsyma

Evet sarimsakli. Tesekkur ederim. Bi zarari var midir acaba fizyolojisine?

Faytekin

Dediğiniz ürünü kullanmadım ama tüy dökümü için ben şuan Vetri-Science derma-hairball kullanıyorum veteriner önerisi ile ve inanılmaz hızda etkisini gösterdi, tüy dökülmesi bitti resmen,veteriner 1 hafta da etkisini gösterir dedi ama 3.gun de belli etti etkisini,şuan 10 gün oldu ve neredeyse sıfır dökülme,biraz pahalı bi ürün ama fiyatının karşılığını veriyor tavsiye ederim tüy sorunu yaşayanlara..

Tüy dökülmesi için bir şey arıyorsanız veroskin öneririm ben de. İnanamadım bu kadar hızlı ve efektif oluşuna. Fizyolojik olarak da kötü bir etki gözlemlemedim

Synsyma

Cok tesekkur ederim.