Kedim Yüzüme Saldırıyor

patches

Bir haftadır bende olan 2.5 aylık kedim omzuma çıkmayı çok seviyor yüzüme çıkıyor yatıyor dönüyor her şeyi yapıyor. Son iki gündür kucağımda uyurken açıyor gözlerini ve dik dik bana bakıyor ve çok da saldırgan olmayan bir pati atıyor. Acaba yüzüme doğru çıkmasına izin vererek üstünlüğünü mü kabul ediyorum kıyamıyorum da kerataya ne yapsam benden daha tecrübeli olanlar vardır.

1 CEVAP

nirema

saldırgan davranmıyorsa endişelenmeyin bence benimki de çok pati atar yüzüme ama tırnaklarını çıkarmadan. bir de daha çok küçük. küçükken boynunuzda göğsünüzde yatmayı daha çok seviyorlar. daha sıcak geldiği için sanırım. zamanla bundan kendileri vazgeçiyor ki siz o anları özleyebiliyorsunuz :) benim kedim şuan 5 buçuk aylık ilk zamanlar devamlı boynuma çıkardı, artık nadiren yapıyor. ama zamanla dişleri kaşındığı için ısırabilir ya da ayırdedemediği için tırmalayabilir. canınızı yakarsa mutlaka tepki vermelisiniz yoksa o davranışı sürdürebilir.