Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

kedi maması

SEYMADUMAN
SEYMADUMAN

2865 Puan

Anket

paw paw (kısırlaştırılmış)
(4 oy)
ekonature (kısırlaştırılmış)
(0 oy)
Toplam (4 oy)

kısırlaştırlımış kedi maması olarak paw paw mı daha iyi ekonature mü? kızım 1,5 yaşında


6 CEVAP

bademthecatt
bademthecatt

13032

İkiside vasat mamalar pawpawı sokak hayvanları bile yemiyor bu mamaları bizler sokak hayvanlarına veriyoruz lütfen böyle mamalarla beslemeyin biraz daha bütçe ayırıp daha iyi bir mama alın


acelycat
acelycat

679

Size söylemmiştim.Her ikiside kalitesiz.İkisi arasında pawpaw ama normalde onunda içeriği güzel değil.Mesele Golosi 18-15.Pronova 16.Profine 25,Brit 18-20,BritCare 30-35,N&D 35,Sanabelle 30.Bozita 25-30 TL.Bunların dışındakile güzel değil.Belki ARO.Eğer kmısır istersenizde son seçenek croque olur.Yukarıdıkalilerin dışına çıkmayın.


hknaltdes
hknaltdes

682

ne kadar bütçeniz var ona göre seçenek sunulabilir


Kedizeytinvepeynir
Kedizeytinvepeynir

116174

Econature mamayı daha önce hiç incelememiştim şimdi sokak kedileri için econature yavru kedi maması kullanmaya başladım fena değil seviyorlar ama dediğim gibi sokak kedileri için. Kendi kedinizse bence reflex ya da golosinin kısır mamasını alın yok bunlar bile pahalı gelir diyorsanız aro alabilirsiniz.


BalliBadem
BalliBadem

14229

Arkadaşlar aro nun kısır maması yok ve herkes sizle aynı durumda da değil herkes nd alamaz ikisi arasından pawpaw iyi ben pawpaw gurme kullanıyorum bi kaç aydır gayet memnunum arda yine pawpaw alırım (günlük ev yapımı yaş mamada veriyorum)


gozush
gozush

511

10 kiloluk daha iyi bi markayi cok daha hesapliya alablirsiniz. Yukarda secenege sundugunuz yazilan mamalar kediniz icin sadece karin doyurur ama sagliksizindan. Acelycat arkadasimizin yazdklarini 10 kilo seklinde aratip uygununu secmenizi oneririm. En azindan iceriklerinde ne oldugu belli.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 128 Görüntüleme
  • 6 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 18179 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR