Kedimin Kulağında Uyuz Var

Recai44

Dibine kadar kara pislik var, kafasını salladiginda kulağından parça siyah pislik çıkıyor kuaginin çıkış yerinden de az kahverengi akıntı geliyor siddetle kulağını kaşıyor koşarak hep kaçıyor yerde sürünerek. Ne yapılabilir.

3 CEVAP

lwb

Tek çareniz veterinere götürmek, ileri derecelerde zor süreçler bekler ve sağırlığa kadar gider
Yüksek ihtimal oridermyl vericek ve kullanımı hakkında bilgi verir. Dış parazit damlasıyla desteklendiğinde daha kısa süre de bitiyor

Veterinere götürün net birşey söyler

Sudeckmkc

Veterinere götürün muhtemelen kulak temizleme solüsyonu verecektir kullanırsanız geçer