Kedı Tüyü Bakımı

Melekkk273h

Arkadaslar uzun tüylu bi kedi sahiplendim fakat tüyleri piftik piftik olmus severken bile dolaniyor cansizliktan ve bazi yerlerinde tüyleri kalıplar halinde dolanmis onları nasıl açabilirim ve tüylerinin güzellesmesi icin ne kullanabilirim.. tras ettirmek istemiyorum disi 6 aylik ve cinsi egzotik uzun tüylü.

4 CEVAP

Aşşşşırı değilse düğümleri makaslankesebilirsiniz, birkaç aya düzelir nasılsa

Nightcat

Tarıyor musunuz? Taramıyorsanız mutlaka tarak alın ve her gün düzenli tarayın. Tüylerinin güzelleşmesi ayrıca mamaya bağlıdır, kaliteli bir mama kullanırsanız sorun kalmaz.

Nurackgoz

Düzenli olarak tarayın çok uzunsa kesin ve bir kereye mahsus kedi şampuanıyla yikayın

Berra2000

Dermocat dıye bır vıtamın var tuylerı cok guzel yapıyor dokulmeyı durduruyor ve cok canlı tuylere sahıp oluyorlar kedıler