Kedim Çok Zayıf Ve Küçük

Arkadaşlar merhaba. Erkek bir kedim var sokaktan yeni sahiplenmiştim. Görünüşünden dolayı 1 aylık civarı olduğunu düşünmüştüm fakat geçen gün hastalandığında vete gittik ve 2.5 aylık dedi. Kilosu sadece 680 gram.s Doktor baya bakımsız kalmış çok zayıf dedi. Yaş mama önerdi ama çok ilgilenmedi. Ben bebelac ile beslemeyi düşünüyorum kilo alıp büyümesi için siz neler önerirsiniz?

3 CEVAP

Hazalya

Pirinç unuyla sulu bir mama yapıp verebilirsin iyi besliyor

Hazalya

Pirinç unu süt pişir sulu olcak ama yoğun değil çok seviyor kediler besleyici oluyor

Hazalya

Pirinç unuyla sulu bir mama yapıp verebilirsin iyi besliyor