Parazit Aşısı Yerine Hap Kullansak?

Elaay

Merhabalar. Benim keditom dışarıyı ve pusetine girmeyi hiç sevmiyor. Parazit aşıları için her dışarı çıktığımızda hem korkuyor hem üzülüyor. En son veterinerde iç parazit için hap verdik ve hemen içti. Bundan sonra veterinerden kendim hap alıp içermek istiyorum. Etkisi aşı ile aynımıdır uzun süredir hap kullanan dostlarımız varmı tavsiye eder misiniz?

1 CEVAP

bademthecatt

Aşı dediğiniz enjeksiyon mu yapılıyor enjeksiyondansa hap daha etkili oluyor zaten kendiniz iç parazit hapı alıp yutturabilirsiniz hiç sıkıntı olmaz