Acana Kedı Maması Stok Sorunu

TugbaAytekin

Merhaba. Biz bayadir acana wild praire kedi mamasi kullaniyoruz. Genelde de bu siteden aliyordum 5.4 kg olarak. Ancak son zamanlarda sitede stokta gozukmuyor. Hatta diger guvenilir sitelerde de yok :( bildiginiz guvenilir bi sitede var midir? Mamamiz 1 hafta 10 gunluk falan kaldi

6 CEVAP

Eymentalay

*******

wapooknight

*********

TugbaAytekin

Yanlis anlasildim galiba. 5.4 kg ariyorum stok yok bu sitelerde de.

Utkan92

N&D kullan idareten acana kadar iyidir

TugbaAytekin

Nd numune talep etmistim bi tanesini bile agzina sürmedi alıp elimde kalmasını istemem

BanuYuzgec

*********