Sokak Kedileri Ve Köpekleri İçin Mama Tavsiyesi

Agmet

Herkese merhaba, evimin önüne kedi ve köpekler için mama bırakmak istiyorum. Migrosta dostluk maması satılıyormuş ama biraz araştırdım ve hayvanların bunları yemediklerini ve yanından uzaklaştıklarını okudum. Şimdi sorum şu ben hangi mamayı alabilirim tek seferde 15kglık mama alamam ama 100grlık paketler halinde varsa önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler.

1 CEVAP

SerkanO

Dostluk maması yemiyorlar, koklayıp bırakıyorlar evet. Migros neden ısrarla bu mamaları satıyor anlamıyorum. Forumda daha önce ARO önerenler görmüştüm, ben hiç kullanmadım ama bakabilirsiniz. Köpeklere yemekten kalanları, iki tane sokak kedimize de BonaCibo veriyorum ben.